
To, v čem žiješ je systém, člověče. A my jsme pro ten systém nepřítel. Když jdeš s davem jako obchodník, učitel, právník, dělník a nevybočuješ, systém si tě nevšímá. Jsi jeho součástí. Ale když se začneš ptát proč, mít vlastní názor nebo z davu vybočíš, systém tě označí a ze všech kolem se stanou tví nepřátelé. …. žijeme v Matrixu, ovládá nás systém.
Já jsem nepřítelem systému. A rozhodl jsem se, že se proti tomu postavím. Otevřeně, bez servítek, na krev. Rozhovory, podcast, články.

Jak lze přežít život s toxickým jménem? Tady je shrnutí ve dvanácti bodech, které jsem si odvodil na základě vlastní…

Začal jsem druhým dílem. Nyní je čas vysvětlit proč a co bude následovat Vlastně předcházet 🙂